قوانین و مقررات ثبت سفارش:

شما به عنوان سفارش دهنده و به عنوان خریدار سرویس با تایید و ثبت هر گونه سفارش موارد زیر را تایید می نمایید:

1.هر سفارش لینکسازی، فقط برای یک لینک قابل اجراست.
2.هرسفارش رپورتاژ موضوعی، میتواند شامل لینک و انکر متفاوت باشد.
3.استفاده از کوتاه کننده ها ممنوع می باشد.
4.لینک سازی ها به صورت پیش فرض، فالو می باشد.
5.لینک سازی ها در صورت درخواست می تواند ترکیبی از فالو و نو فالو باشد.
6.در رپورتاژ و لینکسازی موضوعی، انکر ها می بایست از جانب کارفرما اعلام گردد.
7.در لینکسازی موضوعی، انکر ها می تواند شامل عبارات مرتبط باشد.
8.انکرها بنا به درخواست سفارش دهنده می تواند عین انکر درج شود.
9.برای هر مطلب تنها و تنها یک لینک درج میگردد.
10.در لینکسازی موضوعی، متون توسط ربات با نهایت ارتباط معنایی تولید و منتشر می گردد.
11.در رپورتاژ موضوعی، محتوا می بایست توسط سفارش دهنده آماده و ارسال گردد. امکان ثبت سفارش محتوا با قیمت بسیار مناسب و اقتصادی فقط برای سفارش دهندگان سرویس های موضوعی وجود دارد.
12.در رپورتاژ موضوعی، محتوای منتقدانه و بازخورنده مستقیم به اشخاص و اقشار ممنوع می باشد.
13.لینک به سایت های خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران مانند شرط بندی و قمار و طلسم و … ممنوع می باشد.
14.گلد لینک هیچگونه مسئولیت و ضمانتی مبنی بر رشد یا افت نتایج نداشته و کلیه مسئولیت های این موضوع بر عهده سفارش دهنده می باشد.
15. انجام سفارشات منوط به اعلام از طریق تیکت می باشد و  الزاما می بایست شماره سفارش در عنوان تیکت اعلام گردد.
16. تیکت سفارشات می بایست درخواست انجام سفارش به صورت کاملا شفاف و صریح بیان گردد. در غیر اینصورت گلدلینک هیچگونه مسئولیتی را در انجام سفارش متوجه خود نمی داند.
17.سفارشات به هیچ وجه پس از اجرا توسط تیم گلد لینک، شامل بازگشت وجه نمی باشد.
18.بازگشت وجه تنها و تنها تا 15 روز پس از پرداخت سفارش قابل عودت می باشد.
19.بازگشت وجه پس از شارژ کیف پول تنها و تنها تا 15 روز پس از پرداخت قابل عودت می باشد.
20.مشتریان محترم می توانند درخواست ها، مشکلات و اعتراضات خود را فقط از طریق تیکت و تماس تلفنی با کارشناسان ارشد گلدلینک مطرح کنند. مسئولین ارشد گلدلینک خود را موظف به پیگیری موضوع و احقاق حق مشتریان گرامی می دانند.
21.کارشناسان گلدلینگ به هیچ عنوان حق توهین و استفاده از عبارات نامناسب را با مراجعین و مشتریان گرامی ندارند. لطفا در صورت مشاهده سریعا با شماره 09102011192 ارتباط بگیرید.
22. سفارش دهندگان گرامی به هیچ عنوان حق توهین و استفاده از عبارات نامناسب را با کارشناسان گلدلینک ندارند. در صورت مشاهده، گلدلینک حق خود می داند تا اصلاح مورد از جانب سفارش دهنده، سفارشات وی را معلق نماید.
23. پس از انجام سفارش، امکان اصلاح انکر و تغییر لینک وجود ندارد اما امکان درخواست حذف لینک توسط سفارش دهنده در هر زمان محفوظ است.

سیاست حفظ حریم خصوصی

ما که هستیم

 نشانی وب‌سایت ما: https://goldlink.ir.

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ارسال کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر ” مرا به خاطر بسپار ” را انتخاب کنید، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

اگر شما یک تنظیم دوباره رمز عبور را درخواست دادید، نشانی IP شما در ایمیل تنظیم دوباره وجود خواهد داشت.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ارسال کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم نظرات بعدی را بطور خودکار بجای اینکه در صف بازدید قرار دهیم، تشخیص داده و تایید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظری ارسال کرده‌اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل خروجی از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هرگونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده‌اید را بدهید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هرگونه اطلاعات شخصی که در مورد شما داریم را پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌هایتان کجا فرستاده شد

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.