کمی درباره ما


با 14 سال حضور در عرصه بازاریابی، وب و سئو
تجربیات ژرفی را بدست آورده ایم. ماحصل آن را
در اختیارتان نهادیم تا به راحتی به خواسته خود برسید.

.گلدلینک یکی از زیر مجموعه های شرکت آرین بهار سریر به شماره ثبت 457690 می باشد.

گلدلینک (Gold Link) در ابتدای امر، بار رویکرد ارائه سرویس های لینک سازی، فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی پدید نیامد. در اصل گلد لینک شبکه ای متشکل از 3000 وب سایت بود که به صورت کاملا خصوصی و به منظور استفاده در پروژه های سئو شخصی به مرور زمان بوجود آمده بود. این شبکه بلاگی خصوصی یا PBN، به صورت موضوعی و در زمینه های مختلف، انتقال دهنده قدرت به سایت های پروژه های سئویی ما بود.
از آنجایی که همواره یک متخصص یا کارشناس سئو و یا حتی کارفرما با دغدغه های فراوانی در خرید بک لینک و رپورتار آگهی روبرو بوده و هست با ایجاد و توسعه این شبکه توانستیم تا با خیالی راحت و آسوده، فقط به انتظار رشد رتبه های مد نظرمان در گوگل بنشیم و دیگر نگران پاک شدن و یا تغییر در لینک ها و سیگنال های ارسالی نباشیم.
راه اندازی، مدیریت و تقویت این شبکه ها به هیچ وجه، کار ساده ای نبوده و نیست؛ چرا که بسیاری از ما در مدیریت تنها یک سایت هم به شکل صحیح با مشکلات عدیده ای روبرو هستیم. بنابراین ما را برآن داشت تا به دنبال راهکارهای اختصاصی و متعاقبا پر هزینه برویم.
امروز تصمیم گرفتیم بخش عمده ای از حاصل تلاش فراوان و شبانه روزی تیم گلدلینک را برای استفاده عموم و مخصوصا کارشناسان و متخصصین سئو قراردهیم تا با هزینه های کمتر، بدون واسطه و خیالی آسوده، روی رتبه اول گوگل تمرکز کنند. در حال حاضر گلد لینک اولین و بزرگترین شبکه PBN موضوعی در ایران است که میزبان شما در 3000 دامنه ir شخصی و اختصاصی خود می باشد. ارائه پکیج هایی پر قدرت و امن با قیمت بسیار مناسب؛
رویه گلدلینک با سایر سرویس دهندگان و فروشندگان بک لینک و رپورتاژ آگهی کاملا متفاوت است و کلیه سرویس های خود را به صورت پکیج، متشکل از حداقل 5 وب سایت با دامنه های منحصر بفرد و متفاوت است. به صورتی که در هر سری ودر هر پکیج آن سری، شما دامنه های متفاوتی خواهید داشت.
گستره حرکت و توسعه شبکه های خبری و موضوعی شخصی گلدلینک به سایت های فارسی زبان منتهی نیست؛ بلکه هم اکنون گلدلینک در شبکه خود، زبان های انگلیسی، عربی، ترکی، اسپانیولی و چینی را نیز دارد. بر اساس برنامه های تدوین شده، این شبکه درحال توسعه و تقویت است و در آینده شاهده سرویس های جدیدتری از گلد لینک خواهید بود.

mohammad sadeq majdi | محمدصادق مجدی

محمدصادق مجدی

مشاور بازاریابی

ali jahani | علی جهانی

علی جهانی

متخصص سئو

هادی جهانی | Hadi Jahani

هادی جهانی

کارشناس سئو

محدثه کرهرودی | mohadese karahroodi

محدثه کرهرودی

کارشناس سئو

بابک مجدی

بابک مجدی

کارشناس سئو

الهام عباسی | elham abasi

الهام عباسی

کارشناس وب

eli abas abadi | الهه عباس آبادی

الهه عباس آبادی

کارشناس سئو

manaei

پریسا پناهی

کارشناس وب

بوشهری کارشناس وب

رضا بوشهری

کارشناس وب

مردای کارشناس محتوا

نسیم مرادی

کارشناس محتوا

باران کمالیان

باران کمالیان

کارشناس محتوا

جم کارشناس وب

ناهید جم

کارشناس محتوا

×