گلدلینک یکی از زیر مجموعه های شرکت آرین بهار سریر به شماره ثبت 457690 می باشد.

گلدلینک (Gold Link) در ابتدای امر، بار رویکرد ارائه سرویس های لینک سازی، فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی پدید نیامد. در اصل گلد لینک شبکه ای متشکل از 3000 وب سایت بود که به صورت کاملا خصوصی و به منظور استفاده در پروژه های سئو شخصی به مرور زمان بوجود آمده بود. این شبکه بلاگی خصوصی یا PBN، به صورت موضوعی و در زمینه های مختلف، انتقال دهنده قدرت به سایت های پروژه های سئویی ما بود.
از آنجایی که همواره یک متخصص یا کارشناس سئو و یا حتی کارفرما با دغدغه های فراوانی در خرید بک لینک و رپورتار آگهی روبرو بوده و هست با ایجاد و توسعه این شبکه توانستیم تا با خیالی راحت و آسوده، فقط به انتظار رشد رتبه های مد نظرمان در گوگل بنشیم و دیگر نگران پاک شدن و یا تغییر در لینک ها و سیگنال های ارسالی نباشیم.
راه اندازی، مدیریت و تقویت این شبکه ها به هیچ وجه، کار ساده ای نبوده و نیست؛ چرا که بسیاری از ما در مدیریت تنها یک سایت هم به شکل صحیح با مشکلات عدیده ای روبرو هستیم. بنابراین ما را برآن داشت تا به دنبال راهکارهای اختصاصی و متعاقبا پر هزینه برویم.
امروز تصمیم گرفتیم بخش عمده ای از حاصل تلاش فراوان و شبانه روزی تیم گلدلینک را برای استفاده عموم و مخصوصا کارشناسان و متخصصین سئو قراردهیم تا با هزینه های کمتر، بدون واسطه و خیالی آسوده، روی رتبه اول گوگل تمرکز کنند. در حال حاضر گلد لینک اولین و بزرگترین شبکه PBN موضوعی در ایران است که میزبان شما در 3000 دامنه ir شخصی و اختصاصی خود می باشد. ارائه پکیج هایی پر قدرت و امن با قیمت بسیار مناسب؛
رویه گلدلینک با سایر سرویس دهندگان و فروشندگان بک لینک و رپورتاژ آگهی کاملا متفاوت است و کلیه سرویس های خود را به صورت پکیج، متشکل از حداقل 5 وب سایت با دامنه های منحصر بفرد و متفاوت است. به صورتی که در هر سری ودر هر پکیج آن سری، شما دامنه های متفاوتی خواهید داشت.
گستره حرکت و توسعه شبکه های خبری و موضوعی شخصی گلدلینک به سایت های فارسی زبان منتهی نیست؛ بلکه هم اکنون گلدلینک در شبکه خود، زبان های انگلیسی، عربی، ترکی، اسپانیولی و چینی را نیز دارد. بر اساس برنامه های تدوین شده، این شبکه درحال توسعه و تقویت است و در آینده شاهده سرویس های جدیدتری از گلد لینک خواهید بود.

با خیال آسوده ثبت سفارش کن...

ارائه خدمات مستقیم و بی واسطه، ویژگی ما می باشد.

کلیه وب سایت های متعلق به خود گلدلینک می باشد و موجب حذف واسطه و مناسب بودن قیمت ها می باشد.