خرید بک لینک pbn

خرید بک لینک : pbn که مخفف عبارت Private Blog Network به معنای شبکه وبلاگ خصوصی است، یکی از راهکار‌های رایج برای افزایش رتبه یا رنک وب‌سایت‌ها و در نتیجه بهبود شرایط جستجو در موتور جستجوگر گوگل است. پی بی‌ ان به وب‌سایت‌هایی که تازه شکل گرفته‌اند یا در حال طی کردن مراحل گسترش و تکمیل هستند از طریق لینک‌سازی و ایجاد پیوند به وب‌سایت‌های دیگر کمک می‌کند که نتایج بهتری در سرچ گوگل کسب کنند و در نتیجه افزایش رنک را تجربه کنند. خرید پی بی‌ ان در واقع یک راهکار برای سئو کردن یا بهینه کردن موتور جستجو و ایجاد الگوریتم‌های سئو به‌صورت راحت‌تر و سریع‌تر و بیرون از سازوکار خودِ وب‌سایت از طریق خرید بک لینک PBN است. شبکه وبلاگ خصوصی را به‌طور خلاصه می‌توان شبکه‌ای از وب‌سایت‌های حامی دانست که صرفاً برای پیوند دادن و ایجاد بک لینک عمل می‌کنند و نتیجه کارشان بهبود و بهینه‌سازی موتور جستجو است. ارزش بک لینک و پیوند‌هایی که به وب‌سایت اصلی داده می‌شود، به‌خودی‌خود به شکل افزایش اعتبار و افزایش رتبه به سایت اصلی بازگردانده می‌شود. یکی از اصلی‌ترین معیار‌های افزایش رنک در هر وب‌سایت ، لینک‌سازی است که وب‌سایت‌های مختلف به‌صورت طبیعی و به‌مرورزمان برای وب‌سایت‌های فعال و تولیدکننده محتوای ارزشمند انجام می‌دهند، درحالی‌که خرید PBN این شرایط را برای کاربرانش سریع‌تر، آسان‌تر و کنترل‌شده‌تر مهیا می‌کند و ازاین‌رو سال‌ها است که مورد استقبال طیف گسترده‌ای از فعالان حوزه سئو و الگوریتم پیج قرار گرفته است.

تأثیرات خرید پی بی‌ ان بر روی افزایش رتبه وب‌سایت

تأثیرات خرید pbn بر روی افزایش رتبه وب‌سایت در گوگل

موتور‌های جستجو یک وب‌سایت را از وب‌سایت‌های دیگر بر اساس شایستگی تفکیک می‌کند. تعداد بیشتر پیوند یا بک لینک‌هایی که وب‌سایت‌های دیگر به مطالب و محتوای یک وب‌سایت خاص می‌دهند، یکی از معیار‌هایی است که ازنظر موتور‌های جستجو شایستگی و اعتبار محسوب می‌شود. به همین دلیل است که بک لینک‌ها در وهله اول یک فاکتور رتبه‌بندی و افزایش رنک در گوگل به شمار ‌می‌روند، به‌این‌ترتیب که هر لینکی که به وب‌سایت موردنظر باز می‌شود، نشانه‌ای در اختیار گوگل قرار می‌دهد دال بر این موضوع که طیف گسترده‌تری از مخاطبان و کاربران وب‌سایت‌های دیگر به محتوای آن وب‌سایت علاقه و اعتماد دارند.
عموم فعالیت‌های ادمین وب‌سایت‌های مختلف حول این نکته متمرکز می‌شود که از راه‌های مختلف باعث افزایش رتبه وب‌سایت شوند. سئو یا بهینه‌سازی موتور‌های جستجوگر یکی از راه‌هایی است که با تعریف یک الگوریتم مورد پذیرش از طرف گوگل موجب افزایش رتبه جستجو و همین‌طور بالا رفتن ترافیک وب‌سایت می‌شود. تولید محتوای ارزشمند و غیر کپی بر اساس اصول سئو یکی از راه‌هایی است که می‌توان بر روی رنک وب‌سایت تأثیر بسزایی بگذارد، اما این مورد زمان‌بر است و پیشرفت در آن به دلیل رقابت زیاد، نیازمند انجام اقدامات متنوع ازجمله تولید برنامه‌ریزی‌شده محتوا و صرف هزینه و گرفتن حمایت از وب‌سایت‌های رتبه دار دیگر است. ایجاد شبکه پی بی‌ ان هم مانند اقدامات کلی سئو یک فرآیند کلی در جذب حمایت است، منتهی طی آن حمایت به‌صورت کنترل‌شده‌تر، سریع‌تر و آسان‌تر دریافت می‌شود. خرید PBN و ایجاد پیوند‌های بیشتر به وب‌سایت‌ها را می‌توان یک راهکار سئو در نظر گرفت که تأثیرات مطلوب‌تری را برای وب‌سایت‌های تازه ایجاد شده در پی دارد، اما بنا بر حساسیت‌های گوگل در این زمینه باید به شکل حساب‌شده و کنترل‌شده‌تری انجام بگیرد. هرچند که ساختن یک شبکه خصوصی یا خرید پی بی‌ ان در کل پرخطر است، اما به چند دلیل عمده مورد توجه ادمین وب‌سایت‌ها قرار می‌گیرد تا از طریق لینک‌سازی و ایجاد بک لینک به نتایج بهتری در سرچ گوگل دست یابند.

دلایل اصلی برای خرید پی بی‌ ان و ترجیح آن به روش‌های دیگر افزایش رتبه

خرید pbn تنها راهکار رشد سریع وب سایت در سرپ گوگل

۱- ایجاد بک لینک به شکل ارگانیک و طبیعی سخت است

در حالت عادی هر وب‌سایتی با استفاده از روش‌های قابل‌قبول سئو موسوم به سئو کلاه سفید که به‌طورکلی حول محور افزایش و بهبود فعالیت‌های داخلی وب‌سایت می‌گردد، برای افزایش رنک و بهبود نتایج موتور‌های جستجو تلاش می‌کند، اما رقابت زیاد و صد درصد نبودن نتایج فعالیت‌ها باعث می‌شود که وب‌سایت‌ها زیاد هم به این مسأله خوش‌بین نباشند. ایجاد بک لینک‌های بیشتر، نتیجه منطقی گسترده کردن و بهبود دادن فعالیت‌های وب‌سایت است، اما این روش‌ها در همه‌ی مواقع هم آن‌طور که از آن‌ها انتظار می‌رود، عمل نمی‌کنند. گاهی وقت‌ها به دلیل شرایط حاکم در دنیای وب‌سایت‌ها، میزان تلاش ما مهم نیست و تولید محتوای خوب و قابل پیوند هم تأثیری در افزایش رتبه وب‌سایت نمی‌گذارد. این منطقی است که برای بالا بردن رتبه وب‌سایت زمان زیادی صرف راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی و ارسال‌ ایمیل و سایر فعالیت‌های بهبوددهنده شود، اما کسب موفقیت با این روش‌ها یک نتیجه منطقی قلمداد نمی‌شود. دریافت بک لینک‌های جدید گاهی بسیار پیچیده و سخت می‌شود و فعالان این حوزه را به دردسر میاندازد. پایه این روش‌ها بر اساس اعتماد به صاحبان سایر وب‌سایت‌ها و خوش‌بینی در مورد عملکرد خوب محتوای تولید شده است، درحالی‌که نتایج برای آن هیچ وقت تضمین‌شده نیست. در مقابل، ایجاد شبکه خصوصی وبلاگ یا خرید پی بی‌ ان یک راهکار تضمین‌شده‌تر از فعالیت ارگانیک است که در صورت حساب‌شده بودن و مراقبت از شبکه، نتایج خوبی درزمینهٔ افزایش رتبه وب‌سایت‌ها در پی دارد.

۲- امکان کنترل متنهای انکرلینک در پی بی‌ ان

دلیل دیگری که باعث می‌شود میزان تمایل برای خرید PBN بالا باشد، امکان کنترل انکرتکست‌های بک لینک‌هایی است که به وب‌سایت داده می‌شود. کنترل متن انکر مسأله بسیار مهمی است چون به گوگل کمک می‌کند تا زمینه صفحه لینک شده را بهتر درک کند. در بیشتر مواقع بک لینک‌هایی که به‌طور ارگانیک به یک وب‌سایت داده می‌شود، تکست‌های سلیقه‌ای یا غیر مطلوبی دارد، درحالی‌که بک لینک‌هایی که از طریق شبکه پی بی‌ ان تولید می‌شود قابل کنترل است و متون آن هم بر اساس صلاحدید و ترجیح ادمین انتخاب می‌شود. به همین دلیل است که بسیاری از متخصصان سئو تمایل دارند بک لینک‌هایی را تولید کنند که از کلمات کلیدی محتوا تشکیل شده باشد. این اقدام قطعاً به آن‌ها در بالا رفتن رتبه در گوگل کمک می‌کند.
امکان کنترل متن انکر با خرید شبکه خصوصی می‌تواند از میان اسم وب‌سایت‌، نام محصولات، کلمات کلیدی و… انتخاب شود و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

۳- خرید رپورتاژ PBN راهکاری امن‌تر از خرید شبکه به‌صورت کلی است

گاهی به دلیل مسائل امنیتی شبکه، صاحبان وب‌سایت‌ها ترجیح می‌دهند از امکانات پی بی‌ ان به‌صورت حساب‌شده‌تری استفاده کنند. یکی از روش‌های شناخته شده در این زمینه خرید رپورتاژ آگهی است که ایجاد لینک به شکل آسان، سریع و کنترل شده در وب‌سایت‌های دیگر را تضمین می‌کند اما هزینه بیشتری دربر دارد.

نکات خرید پی بی‌ ان

درک اینکه PBN چطور کار می‌کند باید همراه با درک اهمیت بک لینک‌ها در افزایش رتبه وب‌سایت‌ها همراه باشد. به‌طورکلی بک لینک، لینک یا پیوندی است که از یک وب‌سایت دیگر به وب‌سایت شما یک راه ورودی باز می‌کند. بک لینک‌ها در حالت کلی به شکل ارگانیک و از پس فعالیت‌های روزمره و تولید محتوا ساخته می‌شوند و هر چه یک وب‌سایت محتوای بهتری تولید کند، احتمال ارجاع سایت‌های دیگر به آن هم افزایش پیدا می‌کند. این ارجاع‌ها و پیوند‌های ورودی به موتور‌های جستجو نشان می‌دهد که یک وب‌سایت در موضوع یا موضوعاتی معتبر است و به همین دلیل اعتباری بیشتر در جستجو به آن می‌دهد. پس هر چه تعداد بک لینک‌ها به یک وب‌سایت بیشتر باشد، افزایش رتبه یا رنک آن وب‌سایت زودتر به وقوع می‌پیوندد. خرید شبکه خصوصی وبلاگ این امکان را با فراهم کردن تعداد زیادی از دامنه‌های فعال یا منقضی شده‌ای که قبلاً دارای اعتبار بوده‌اند به صورت کنترل شده در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد. خرید وب‌سایت‌ها یا ثبت دامنه‌های تازه و کار بر روی آن‌ها به‌نوعی ساخت پی بی‌ ان محسوب می‌شود، اما هزینه‌بر و زمان‌بر است. راهکار ساده‌تر برای بهره‌مند شدن از مزایای لینک‌سازی، خرید پی بی‌ ان است که توسط مجموعه‌های مختلفی ارائه می‌شود. این کار در حقیقت نیاز به کسب لینک از راه طبیعی را دور می‌زند، پس نوعی فعالیت غیرمجاز به شما رود. عمده‌ترین نکاتی که باید برای خرید پی بی‌ ان به آن توجه کرد شامل مواردی می‌شود که قبل از خرید خدمات مرتبط با لینک‌سازی، باید حتماً به آن توجه کرد تا خدمات آن را بی‌حاصل نکند.
• اگر بک لینک‌ها در وب‌سایت‌های بدون فعالیتی ایجاد شود که در مدت طولانی آپدیت نشده‌اند، لینک‌سازی در طولانی‌مدت ثمربخش نخواهد بود.
• یکی بودن نام و مشخصات صاحبان دامنه‌های تحت شبکه خصوصی وبلاگ، نشانه‌ای مبنی بر فعالیت غیرمجاز ایجاد پیوند‌های غیرطبیعی تلقی می‌شود.
• اگر لینک دهی فقط در دایره شبکه خصوصی وبلاگ باشد و بک لینک دیگری خارج از شبکه به وب‌سایت مورد نظر ارجاع ندهد، موجب شناسایی فعالیت غیرطبیعی لینک‌سازی و در نتیجه جریمه‌های احتمالی از سوی گوگل می‌شود.
• کم شدن ناگهانی سطح فعالیت وب‌سایت‌هایی که به وب‌سایت اصلی لینک داده‌اند هم ارتفاق شایع دیگری است که خرید PBN را ناموفق و حتی نامطلوب می‌کند.
به‌طورکلی مجموعه‌های حرفه‌ای که خدمات مربوط به فروش پی بی‌ ان را ارائه می‌دهند راهکار‌های مناسبی برای مقابله با مشکلات شایع و احتمالی این روش افزایش رنک وب‌سایت‌ها پی می‌گیرند و برای مشتریان خود نگرانی‌ها در این زمینه را به حداقل می‌رسانند.

خطرات مهم بعد از خرید پی بی‌ ان

آیا خرید pbn برای سایت خطرناک است؟

به‌طور عمومی و ازنظر موتور‌های جستجوگر، خرید PBN همچون تلاشی خارج از قواعد طبیعی برای دست‌کاری الگوریتم جستجو تلقی می‌شود. در نتیجه گوگل این اقدام را همچون یک تخطی از سازوکار‌های مجاز افزایش رنک طبقه‌بندی می‌کند و در مورد وب‌سایتی که ارزش و اعتبار بک لینک را با خرید پی بی‌ ان به دست آورده است به این نتیجه می‌رسد که دستورالعمل‌های کلی را نقض کرده است. طی سال‌های اخیر گوگل به تلاش‌هایش درزمینهٔ شناسایی الگوریتم‌های غیرمجاز وسعت بیشتری داده است. مبارزه با بک لینک‌های غیرطبیعی یکی از الگوریتم‌های مهم گوگل است، اما شبکه پی بی‌ ان هم با انجام تمهیداتی می‌تواند کماکان به تحقق اهداف استفاده‌کنندگان از امکانات مفیدش کمک کند. ارائه‌دهندگان سازوکار شبکه وبلاگ خصوصی تمام تلاش خودشان را می‌کنند تا ردپا‌هایی را که می‌تواند به گوگل کمک کند که وب‌سایت‌های موجود در شبکه را شناسایی کند، پنهان کنند.

نکات مهم بعد از خرید پی بی‌ان

هر وب‌سایتی می‌تواند برای استفاده کردن یا استفاده نکردن از سازو‌کار شبکه وبلاگ خصوصی، دلایل زیادی داشته باشد، اما با پیش‌فرض استفاده کردن از PBN و ایجاد بک لینک‌های بیشتر و در نتیجه افزایش رتبه وب‌سایت، رعایت کردن چند نکته برای به حداقل رساندن احتمال تأثیرات منفی از سوی موتور جستجو، مهم است.

۱- در انتخاب شبکه پی بی‌ ان مناسب دقت کنید

شرایط کار با مجموعه‌ای که خدمات شبکه خصوصی وبلاگ را ارائه می‌دهد، باید به دقت بررسی شود. برخی از مراکز سعی می‌کنند پیوند‌های PBN را به اسم پیوند‌های واقعی و با قیمت‌های زیاد به شما بفروشند که صحت‌وسقم ادعای آن‌ها باید به دقت بررسی شود. بهترین راه برای جلوگیری از خطا در این زمینه سنجش نمونه‌های بک لینکی است که توسط مجموعه ارائه دهنده خدمات برای مشتری‌های دیگر ساخته شده است. اگر سایت‌های بک لینک ترافیک ارگانیک کمی داشتند یا هیچ ترافیکی نداشتند، نشانه‌ای مبنی بر خوب نبودن کیفیت خدمات مجموعه تلقی کنید.
اگر برای ایجاد بک لینک راهکار خرید وب‌سایت‌های دیگر را به جای استفاده کلی از خدمات یک مجموعه ارائه دهنده پی بی‌ ان انتخاب کرده‌اید هم باید دامنه‌های ارجاع وب‌سایت را بررسی کنید و نتایج را بر اساس ترافیک ارگانیک بسنجید.
بررسی موارد ذکر شده در وب‌سایت Site Explorer قابل انجام است که به‌عنوان یک وب‌سایت سنجش دامنه ترافیک، شناخته شده است.

۲- همیشه برخی از بک لینک‌های مشکوک را غیرفعال کنید

یکی از نکاتی که بعد از خرید پی بی‌ ان باید به آن دقت کنید، شناسایی و غیرفعال کردن بک لینک‌های مشکوک در وب‌سایت‌های کم ترافیک و آپدیت نشده و غیرفعال است. این کار نوعی پیشی گرفتن از گوگل است و احتمال صدور جریمه را کم می‌کند.

۳- فعالیت‌های ارگانیک و طبیعی در راستای افزایش رنک و بهبود سئو را فراموش نکنید

خرید پی بی‌ ان نباید به‌عنوان نشانه‌ای برای قطع کردن یا کاهش فعالیت‌های ارگانیک برداشت شود، بلکه باید از آن تنها مثل یک ابزار کمکی افزایش رتبه وب‌سایت استفاده شود، نه به جای تمامی فعالیت‌ها. تلاش برای ایجاد پیوند‌های طبیعی با وب‌سایت‌های پرتردد و با اعتبار، دلایل کم‌تری در اختیار گوگل قرار می‌دهد که وب‌سایت شما را در زمره وب‌سایت‌هایی با سطح فعالیت غیرمجاز طبقه‌بندی کند. همیشه برخورداری از بک لینک‌های طبیعی جایگزین امن‌تری نسبت به استفاده از خدمات یا ساخت PBN است. ایجاد محتوای سئو شده مفید و قابل پیوند همیشه در اولویت قرار دارد. پیدا کردن و شناسایی سایت‌هایی هم که ممکن است به محتوای وب‌سایت شما علاقه داشته باشند، این روند را کوتاه‌تر می‌کند.

انواع انکر در خرید پی بی‌ ان

استفاده از انکر تکست ها در پی بی ان | گلدلینک

متون مختلف برای ایجاد انکر یا لنگر یا همان تکست‌هایی که بک لینک‌ها را مشخص می‌کنند، بر اساس معیار‌های مختلفی شکل می‌گیرند. کاربران سایت‌ها درصد بالایی از متون انکر‌ها را بر اساس کلمات کلیدی اصلی یا فرعی محتوا انتخاب می‌کنند و به نسبت کم‌تر، اسامی سایت، موضوعات، دسته‌بندی محتوا یا عبارات کلی مثل اینجا، کلیک کنید و… را برای متن انکر‌ها انتخاب می‌کنند. هر کدام از این‌ها می‌تواند بر اساس استراتژی کلی و الگوریتم سئو در اولویت انتخاب گردانندگان یک وب‌سایت یا دامنه قرار بگیرد، اما چیزی که در ارتباط با انکرتکست در شبکه خصوصی وبلاگ اهمیت دارد این است که در پی بی‌ ان کنترل بیشتری در این موضوع وجود دارد و مدیریت آن در جهت برآورده شدن مقاصد اصلی وب‌سایت، ساده‌تر است.

• کلمات کلیدی:

کلمات کلیدی اغلب برای انکرتکست استفاده می‌شوند. برای مثال ایجاد پیوند برای محتوایی که محصولی مانند کفش زنانه را معرفی می‌کند، با همین عبارت کفش زنانه یا کفش زنانه در وب‌سایت فلان، در وب‌سایت‌های دیگر لنگر می‌شود.

• نام وب‌سایت:

با درصد خیلی کم‌تری نسبت به کلمات کلیدی، از نام وب‌سایت‌ها هم برای انکر‌ها استفاده می‌شود. انکرتکست شدن نام وب‌سایت بیشتر برای تبلیغ و معرفی کلیت وب‌سایت‌ها صورت می‌گیرد و یک استراتژی کلی محسوب می‌شود.

• عبارات کلی:

عبارت کلی شناخته شده و جا افتاده برای انکرتکست، مثل اینجا، کلیک کلید، مشاهده کنید و… هم استفاده گسترده‌ای برای متون انکر‌ها و لینک‌ها دارد که بیشتر برای لینک دهی داخلی وب‌سایت‌ها استفاده می‌شود و مقبول خیلی از افرادی نیست که بابت خدمات پی بی‌ ان وقت و هزینه صرف کرده‌اند، چون اشاره مستقیمی به وب‌سایت آن‌ها نمی‌کند.

• موضوعات:

موضوعات هم متون متداولی هستند که برای ساخت انکر‌ها از آن‌ها استفاده می‌شود. برای مثال متن سینما و رسانه عنوان لینک مناسبی برای ساخت و ارجاع پیوند به وب‌سایتی است که در موضوع تخصصی سینما و رسانه فعالیت می‌کند.

دستورالعمل‌ها و قواعد استفاده از پی بی‌ ان

لینک سازی pbn | خرید پی بی ان گلدلینک

وقتی‌که بخشی از فعالیت‌های یک وب‌سایت بر اساس PBN کار می‌کند، رعایت دستورالعمل‌های زیر الزامی است:

 1.  ایجاد نقشه بک لینک PBN

  ترسیم یک نقشه و کلیتی که تمامی بک لینک‌های اختصاص‌یافته به وب‌سایت را نشان می‌دهد، توسط مرکز خدمات پی بی‌ ان یا خودِ گردانندگان وب‌سایت الزامی است، چون کنترل و همین‌طور مراقبت از پیوند‌ها را راحت‌تر می‌کند.

 2. یکی نبودن میزبان تمامی وب‌سایت‌های شبکه خصوصی

  سایت‌هایی که همه با یک IP ثابت ساخته شده باشند، نگرانی‌ها را در مورد حفاظت از دستاورد‌های لینک‌سازی و افزایش رتبه بالا می‌برد. ایجاد میزبان‌های متنوع و جدید، دستورالعملی است که بعد از خرید بک لینک پی بی‌ ان و هنگام استفاده از مزایای آن باید در نظر گرفته شود.

 3.  اهمیت طراحی در وب‌سایت‌های درون شبکه

  در حالت طبیعی برای تعداد محدود کاربران، طراحی و نگهداری از چندین سایت که کار لینک‌سازی را برای وب‌سایت اصلی انجام بدهد، بسیار دشوار است، بنابراین خیلی از افراد برای کاهش کار‌ها و کاستن از میزان دشواری سامان‌دهی به وب‌سایت‌های تابع، از طراحی‌های از پیش ساخته شده و کپی استفاده می‌کنند که در نهایت کیفیت خدمات پی بی‌ ان را کاهش می‌دهد.

 4.  آپدیت کردن مرتب وب‌سایت اصلی

  عدم فعالیت در وب‌سایت‌های دارای رنک بالا هم در طولانی‌مدت موجب کاهش اعتبار و ارسال سیگنال‌های منفی به موتور‌های جستجو می‌شود. آپدیت کردن وب‌سایت با مطالب، عکس‌های و ویدئو‌های جدید راهکار منطقی مقابله با احتمال پایین آمدن رتبه وب‌سایت است.

روش‌های ساخت PBN چیست؟

به‌غیراز خرید پی بی‌ ان، سه روش کلی برای ساختن PBN به‌صورت مستقل وجود دارد که البته هزینه‌بر و وقت‌گیرتر از خرید آن از مراکز ارائه دهنده خدماتی در این زمینه است اما ممکن است برای بعضی از فعالان این حوزه که به مزایای بک لینک واقف هستند و استراتژی افزایش رتبه را دنبال می‌کنند، مناسب باشد.

۱- خرید وب‌سایت‌های منقضی شده

این روش یکی از مرسوم‌ترین روش‌های ایجاد شبکه خصوصی وبلاگ است. خرید دامنه‌های منقضی شده بهتر است برای وب‌سایت‌هایی صورت بگیرد که دارای لینک و اعتبار دامنه باشند. شما می‌توانید بین دامنه‌های منقضی شده، دامنه‌های بسته (قبل از انقضا) یا دامنه‌های حراج شده یکی را انتخاب کنید.

۲- ایجاد وب‌سایت‌های جدید

امکان و تدارک و ساخت وب‌سایت‌های جدید بدون محدودیت وجود دارد، اما بسیار وقت‌گیر است و خطر شناسایی فعالیت غیرمجاز بر اساس یکی بودن صاحب دامنه‌ها را هم افزایش می‌دهد، به همین دلیل بیشتر همچون یک راهکار محدود درزمینهٔ ایجاد شبکه خصوصی وبلاگ به شمار می‌رود.

۳- خرید بک لینک

خرید رپورتاژ آگهی یک راهکار مطمئن اما پرهزینه برای ایجاد بک لینک‌های بیشتر و تدارک یک شبکه خصوصی وبلاگ است. این راهکار با نام خرید رپورتاژ PBN شناخته می‌شود و می‌تواند ایجاد پیوند در وب‌سایت‌های دارای رنک بالا را برای شما تضمین کند و از طرف دیگر نگرانی‌ها در مورد خطرات خرید پی بی‌ ان را هم برطرف کند.

در پایان باید توجه داشت که مراکز ارائه دهنده شبکه خصوصی وبلاگ از تمامی روش‌های بالا به شکل حساب‌شده‌تر و گسترده استفاده می‌کنند تا دایره کامل‌تری از مزایای لینک‌سازی را به وب‌سایت‌ها عرضه کنند.

خرید pbn موضوعی (سمنتیک)، امن و قدرتمند می تواند سلامت و پایداری سایت را تا حد بسیار بالایی تحقق بخشد. با خرید pbn گلدلینک، خیال شما از پایداری و کسب نتایج برتر در گوگل، راحت خواهد شد.