Google My Business، راهکار تبلیغات رایگان در گوگل

گوگل مای بیزنس | goole my business

وقتی صحبت از تبلیغات در گوگل می شود، بیشتر مردم به Google ADS فکر می کنند، اما شما می توانید کسب و کار خود را به صورت رایگان در گوگل تبلیغ کنید. یکی از ساده ترین راه ها برای تبلیغ کسب و کار خود در گوگل، استفاده از سرویس Google My Business است. برای مثال تصور کنید در حوالی میدان ولیعصر تهران هستید و به دنبال یک رستوران هستید. از آنجایی که Google موقعیت مکانی شما را می‌داند، از طریق سرویس Google My Business نزدیک‌ترین رستوران ها را به شما معرفی می‌کند. بنابراین، اگر ارائه دهنده خدمات هستید، می توانید با سرویس My Google Business خدمات خود را به همسایگان خود معرفی کنید.

اما واقعا Google My Business چیست؟
Google My Business ابزاری رایگان برای مشاغلی است که معمولاً حضور آنلاین ندارند و برای ارائه خدمات خود به مکان اختصاصی نیاز دارند. Google My Business اساساً فهرستی است که از طریق آن می‌توانید نیازهای خود را بر اساس نزدیک‌ترین ارائه‌دهنده خدمات برآورده کنید.
البته ناگفته نماند که Google My Business مانند یک شبکه اجتماعی است که صاحبان مشاغل می توانند تصاویر، ساعات کاری و موقعیت مکانی را در حساب خود قرار دهند و از طرف دیگر مشتریان نیز می توانند نظرات و عکس های خود را ارسال کنند. کسب و کار شما گسترش دادید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Google My Business می توانید از لینک های زیر بهره ببرید:
راهنمای کامل سئوی محلی
نحوه تبلیغ در گوگل مپ

×